اخبار و هنر

ازسرگیری پروازهای تهران به آلمان | به کدام شهرهای آلمان پرواز انجام می‌شود؟

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، حسین جهانی مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره از سرگیری پروازهای ایران ـ آلمان گفت: پس از ماه‌ها وقفه در پروازهای خارجی به دلیل شیوع ویروس کرونا ایران‌ایر پروازهای خود را از هفته آینده به آلمان آغاز خواهد کرد.

وی افزود: از دوشنبه هفته آینده ۲۸ مهر مصادف با ۱۹ اکتبر پرواز تهران ـ هامبورگ از سر گرفته می‌شود و از ششم آبان‌ مصادف با ۲۷ اکتبر نیز روزهای سه‌شنبه هر هفته این پرواز ادامه خواهد داشت.

به گفته او پروازهای تهران ـ کلن نیز از جمعه ۹ آبان برابر با ۳۰ اکتبر از سرگرفته خواهد شد و در روزهای جمعه هر هفته نیز ادامه پیدا می‌کند.

به گفته جهانی، این پروازها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توافق شده بین دو کشور آغاز شده و جزئیات شرایط و ضوابط به محض نهایی شدن اعلام خواهد شد.

پرواز تهران ـ هامبورگ در روز دوشنبه ۲۸ مهر سال جاری با شماره پرواز ۷۲۳ در ساعت ۷:۴۵ از فرودگاه امام خمینی (ره) پرواز و در ساعت ۱۱:۴۵ به وقت محلی در فرودگاه هامبورگ به زمین می‌نشیند. پرواز بازگشت نیز به شماره پرواز ۷۲۲ در همان روز در ساعت ۱۳:۲۵ به وقت محلی از فرودگاه هامبورگ به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) انجام و در ساعت ۲۰:۱۵ در این فرودگاه به زمین می‌نشیند.
همین پرواز ششم آبان در روزهای سه‌شنبه هر هفته در ساعت ۷:۳۰ از فرودگاه امام خمینی(ره) پرواز و در ساعت ۱۰:۴۵ به وقت محلی وارد فرودگاه هامبورگ خواهد شد و برگشت آن در همان روز در ساعت ۱۲:۱۵ به وقت محلی از هامبورگ پرواز و در ساعت ۲۰ در فرودگاه امام خمینی(ره) به زمین خواهد نشست.

همچنین پرواز تهران ـ کلن از نهم آبان آغاز شده و در روزهای جمعه هر هفته با پرواز شماره ۷۲۹ در ساعت ۱۷:۴۰ فرودگاه امام خمینی(ره) را ترک و در ساعت ۲۱ به وقت محلی وارد فرودگاه کلن می‌شود. بازگشت این پرواز نیز در همان روز با پرواز شماره ۷۲۸ در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت محلی از فرودگاه کلن پرواز و در ساعت ۶:۱۵ بامداد روز شنبه در فرودگاه امام خمینی(ره) به زمین می‌نشیند.
مردم برای خرید بلیت پروازهای هما می‌توانند به سایت https://booking.iranair.com مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ دفتر فروش تلفنی هما تماس بگیرند.
براساس اعلام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما پرواز به آلمان به صورت هفتگی به سه فرودگاه فرانکفورت، کلن و هامبورگ انجام خواهد شد.
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code