اخبار و هنر

«نسیان» به تعویق افتاد | چراغ خاموش سالن‌های تئاتر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، علیرضا مهران کارگردان نمایش «نسیان» درباره تعویق اجرای این نمایش گفت: قرار بود این اثر نمایشی از سوم آذرماه اجرای عمومی خود را در تماشاخانه ماه حوزه هنری آغاز کند اما به دلیل شرایط پیش آمده در چند روز اخیر و اختلال در اینترنت امکان هیچ گونه تبلیغ و پیش فروش بلیت برای ما وجود ندارد به همین دلیل اجرای نمایش تا مناسب شدن شرایط به تعویق افتاده است.

وی درباره زمان اجرای نمایش بیان کرد: به احتمال زیاد اجرای نمایش به ۱۵ یا ۱۶ آذر موکول می شود که در این زمینه با حوزه هنری هم هماهنگی های لازم انجام شده است. متاسفانه آغاز تبلیغات ما هم‌زمان شد با ناآرامی‌های چند روز گذشته و فرصت تبلیغات نمایش به هدر رفت. سامانه فروش بلیت نیز بسته شده است و با این وضعیت امکان اطلاع‌رسانی و پیش خرید بلیت وجود ندارد.
این بازیگر و کارگردان تئاتر همچنین ابراز امیدواری کرد که نمایش بتواند از اواسط آذر اجرای عمومی داشته باشد.

امین آقایی، امیر ارسلان خالویی، دیبا دهقانی، احسان سخی، بهار صبوریان، مانی طربی، حدیثه قربانی، امین محمودی، شیدا مقدری، مریم مقدم، پریسا وظیفه‌شناس بازیگران این اثر نمایشی هستند.   در خلاصه داستان «نسیان» آمده است: یه زندون که اسمش بشه زندگی حروم میکنه بهت نفس کشیدن و جوری که حتی از صدای خودتم بدت میاد، من و این آدمها روزی صد بار کشتن که الان ازم فقط یه جسم مونده ولی بی روح …
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code